Jäsenyhteisö pääkuva

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto (Riveria) Tohmajärven yhteyshenkilöt

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto (Riveria) 2021–2025

Suvi Hiltunen

Varajäsen: Vilho Mikkonen, 050 407 0805

Hannu Hämäläinen 0500 671 270 hannu.hamalainen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Soile Luukkainen, 050 546 9954

Siun soten kuntayhtymän valtuuston jäsenet

Siun soten kuntayhtymän valtuusto 2021–2025

Marja Sormunen

Varajäsen: Martti Haaranen, 050 352 4682

Päivi Silventoinen

Varajäsen: Niilo Pitkänen, 050 357 5789

Siun soten kuntayhtymän paikallisen neuvottelukunnan jäsenet

Siun soten kuntayhtymän paikallinen neuvottelukunta 2021–2025

Marketta Sairanen 041 453 0912 marketta.sairanen@luottamus.tohmajarvi.fi
Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@luottamus.tohmajarvi.fi
Satu Saikkonen satu.saikkonen@luottamus.tohmajarvi.fi
Tommi Pesonen 050 560 2146 tommi.pesonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Siun soten omistajaohjaus jäsenet

Siun soten omistajaohjaus

Helena Pakarinen helena.pakarinen@tohmajarvi.fi

Pohjois-Karjalan maakuntaliiton valtuuston jäsenet

Pohjois-Karjalan maakuntaliiton valtuusto 2021–2025

Tommi Pesonen 050 560 2146 tommi.pesonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Marja Multanen, 040 547 9040

Satu Saikkonen satu.saikkonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Matti Ikonen, 045 247 1028

Pohjois-Karjalan maakuntauudistuksen ohjausryhmän jäsenet

Pohjois-Karjalan maakuntauudistuksen ohjausryhmä

Tommi Pesonen 050 560 2146 tommi.pesonen@tohmajarvi.fi

Pohjois-Karjalan Energiaholding Oy:n hallintoneuvoston jäsenet

Pohjois-Karjalan Energiaholding Oy:n hallintoneuvosto

Kari Kakkonen 040 708 3093 kari.kakkonen@tohmajarvi.fi

Maaseutulautakunnan jäsenet

Maaseutulautakunta 2021–2025

Veli-Matti Ahlqvist 044 361 1067 veli-matti.ahlqvist@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Marko Manninen, 050 349 9126

Poliisin neuvottelukunnan jäsenet

Poliisin neuvottelukunta 2021–2025

Teuvo Karjalainen 050 301 2425 teuvo.karjalainen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Marketta Sairanen, 041 453 0912

Elinvoimaneuvoston jäsenet

Elinvoimaneuvosto 2021–2025

Helena Pakarinen 050 388 0011 helena.pakarinen@luottamus.tohmajarvi.fi
Matti Ikonen 045 247 1028 matti.ikonen@luottamus.tohmajarvi.fi
Vilho Mikkonen 050 407 0805 vilho.mikkonen@luottamus.tohmajarvi.fi
Sampo Rauma 050 055 3965 sampo.rauma@luottamus.tohmajarvi.fi

Vammaisneuvoston jäsenet

Keski-Karjalan vammaisneuvosto 2021–2025

Ritva Simonen ritva.simonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Mikko Simpura, 040 961 6058

Tero Lepola 040 040 2391

Varajäsen: Suvi Hiltunen

Kunnanhallituksen edustaja: Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@luottamus.tohmajarvi.fi

Työllisyysneuvoston jäsenet

Työllisyysneuvosto 2021–2025

Vilho Mikkonen 050 407 0805 vilho.mikkonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Jouni Martiskin, 045 632 8226

Elina Väistö elina.vaisto@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Soile Luukkainen, 050 546 9954

Tommi Pesonen 050 560 2146 tommi.pesonen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Jukka Ignatius

Asuntotyöryhmän jäsenet

Asuntotyöryhmä 2021–2023

Matti Kuittinen, pj. 050 358 0085 matti.kuittinen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Marketta Sairanen, 041 453 0912

Martti Haaranen 050 352 4682 martti.haaranen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Vilho Mikkonen, 050 407 0805

Marja Multanen 040 547 9040 marja.multanen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Markku Laakkonen, 050 013 0723

Mikko Simpura 040 961 6058 mikko.simpura@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Sampo Rauma, 050 055 3965

Metsätyöryhmän jäsenet

Metsätyöryhmä 2021–2023

Reima Ehrukainen, pj. 040 018 1327 reima.ehrukainen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Jouni Martiskin, 045 632 8226

Marko Manninen 050 349 9126 marko.manninen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Jukka Haaranen

Mika Piiroinen 040 013 0666 mika.piiroinen@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Niilo Pitkänen, 050 357 5789

Sampo Rauma 050 055 3965 sampo.rauma@luottamus.tohmajarvi.fi

Varajäsen: Mikko Simpura, 040 961 6058

PTV-sisältö

Kirjaamo

Käyntitiedot

  • Aukioloajat
    • Maanantai 9.00—17.00
    • Tiistai—Torstai 9.00—16.00
    • Perjantai 9.00—15.00

Kunnan Facebook syöte

Somessa kuva

Flockler seinä alisivuilla