Jäsenyhteisö pääkuva

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto (Riveria) Tohmajärven yhteyshenkilöt

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto (Riveria)

Suvi Laasonen 050 344 0094 suvi.laasonen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Tero Lepola 0400 402 391

Hannu Hämäläinen 0500 671 270 hannu.hamalainen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Leena Väistö 040 514 5926

Siun soten kuntayhtymän valtuuston jäsenet

Siun soten kuntayhtymän valtuusto

Marja Sormunen 050 304 8684 marja.sormunen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Martti Haaranen, 050 352 4682

Tero Nenonen tero.nenonen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Helena Pakarinen, 050 388 0011

Siun soten kuntayhtymän paikallinen neuvottelukunnan jäsenet

Siun soten kuntayhtymän paikallinen neuvottelukunta

Marketta Sairanen 041 453 0912 marketta.sairanen@tohmajarvi.fi
Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@tohmajarvi.fi
Jukka Ignatius 044 256 2232 jukka.ignatius@tohmajarvi.fi

Siun soten omistajaohjaus jäsenet

Siun soten omistajaohjaus

Mikko Löppönen 050 324 5352 mikko.lopponen@tohmajarvi.fi

Pohjois-Karjalan maakuntaliiton valtuuston jäsenet

Pohjois-Karjalan maakuntaliiton valtuusto

Kari Kakkonen 040 708 3093 kari.kakkonen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Nina Kabedeva, 050 364 9401

Marketta Sairanen 041 453 0912 marketta.sairanen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Mikko Löppönen, 050 324 5352

Pohjois-Karjalan maakuntauudistuksen ohjausryhmän jäsenet

Pohjois-Karjalan maakuntauudistuksen ohjausryhmä

Tommi Pesonen 050 560 2146 tommi.pesonen@tohmajarvi.fi

Pohjois-Karjalan Energiaholding Oy:n hallintoneuvoston jäsenet

Pohjois-Karjalan Energiaholding Oy:n hallintoneuvosto

Kari Kakkonen 040 708 3093 kari.kakkonen@tohmajarvi.fi

Pohjois-Karjalan pelastustoimen neuvottelukunnan jäsenet

Pohjois-Karjalan pelastustoimen neuvottelukunta

Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Pauli Hakkarainen, 0400 279 785

Poliisin neuvottelukunnan jäsenet

Poliisin neuvottelukunta

Teuvo Karjalainen 050 301 2425 teuvo.karjalainen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Tero Martikainen

Elinvoimaneuvoston jäsenet

Elinvoimaneuvosto

Helena Pakarinen 050 388 0011 helena.pakarinen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Mikko Löppönen, 050 324 5352

Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Jouni Martiskin, 045 632 8226

Eila Sivonen 044 075 9414 eila.sivonen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Timo Miettinen, 050 379 6777

Työllisyystyöryhmän jäsenet

Työllisyystyöryhmä

Mikko Löppönen 050 324 5352 mikko.lopponen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Marko Manninen, 050 324 5352

Jouni Martiskin 045 632 8226 jouni.martiskin@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Vuokko Väistö, 044 256 2232

Jukka Ignatius 040 833 8342 jukka.ignatius@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Arto Salminen, 040 833 8342

Vammaisneuvoston jäsenet

Keski-Karjalan vammaisneuvosto

Vuokko Väistö 044 256 2232 vuokko.vaisto@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Teuvo Karjalainen

Ritva Simonen ritva.simonen@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Ritva Lassila

Tero Lepola 040 040 2391 tero.lepola@tohmajarvi.fi

Varajäsen: Suvi Laasonen, suvi.laasonen@tohmajarvi.fi

Yhteystiedot

PTV-sisältö

Kirjaamo

Käyntitiedot

  • Aukioloajat
    • Maanantai 9.00 - 17.00
    • Tiistai - Torstai 9.00 - 16.00
    • Perjantai 9.00 - 15.00

Kunnan Facebook syöte

Somessa kuva

Flockler seinä alisivuilla